Albergo Novecento

Hotel

Janov, ItálieVia Gropallo 4/12, 16122

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 709 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Až 15 m²
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 709 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

V lokalitě Janov nabízí Albergo Novecento pokoje o ploše od 8 do 15 m² s vlastní nebo sdílenou koupelnou. Všechny mají fén a televizi. Část z nich nabízí i lednici.

Albergo Novecento má výtah. Místo „Marina Porto Antico“ je vzdálené 1,5 km od ubytování. K místu „Castello Mackenzie“ je od ubytování 690 m. V tomto hotelu můžete nechat zavazadla v úschovně. Za používání Wi-Fi hosté neplatí.

Vzdálenosti k vybraným místům

Janova100 m
Torre San Bernardino880 m vzdušnou čarou
Palazzo Rosso950 m vzdušnou čarou
S.I.C. Torre Quezzi3,1 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleVlastní koupelna
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí315 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano
Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou18 m²Samostatná postel-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Přizpůsobte pokoje v hotelu Albergo Novecento počtu hostů, ložnicím a požadovanému vybavení. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • ručníky
  • fén

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou

▾

Albergo Novecento - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Úschova zavazadel
  • Fax/kopírka
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 010025-ALB-0041

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Genova Brignole“ od ubytování „Albergo Novecento“?

Železniční stanice „Genova Brignole“ se nachází 420 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Genoa Airport - Cristoforo Colombo“ od ubytování „Albergo Novecento“?

Genoa Airport - Cristoforo Colombo se nachází 8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 535 recenzí hostů je 7,6/10 . Přečtěte si recenze hotelu Albergo Novecento nebo přidejte vlastní.

Marie09 - 2025
9/10
★★★★★

Rodinný podnik působil velmi přátelsky a za dané peníze nabídl opravdu slušnou hodnotu. Personál byl vstřícný a ochotný, což celý pobyt zpříjemnilo. Na takové lokalitě bychom za tuto cenu nečekali víc, protože jde o hotel s dobrým poměrem ceny a výkonu. Navíc nás potěšil i nostalgický výtah, který se nám opravdu líbil.

ℹ) Recenze Albergo Novecento nevyjadřují stanovisko genova-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Albergo Novecento - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 2★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 709 Kč
Typická cena
~2 272 Kč

Levnější než 9 z 10 ubytování 2★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 2★ nebo obdobné úrovně: 27

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 709 Kč
Typická cena
~2 132 Kč

Toto ubytování je o 20 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 2★ nebo obdobné úrovně s rodinnými pokoji: 16

Za podobnou cenu

~1 453 Kč – ~1 965 Kč

  • Porovnaná ubytování 55
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 34
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 1

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Affittacamere "SAN MARTINO ROOMS"

9,2/10 ~1 953 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.