AC Hotel Genova by Marriott

Hotel

Janov, ItálieCorso Europa 1075, 16148

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 008 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 35 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 008 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

AC Hotel Genova by Marriott v lokalitě Janov nabízí fitness centrum, terasu, bar a restauraci. „Bagni Europa“ leží 800 m od ubytování. Ubytování a místo „Centro Elioterapico Gaslini“ dělí 950 m. K dispozici je také výtah.

V nabídce jsou pokoje o ploše od 25 do 35 m². Ve všech najdete klimatizaci, vlastní koupelnu, televizi a fén. Některé mají také trezor. V některých pokojích máte výhled na hory.

Recepce je otevřená nepřetržitě a Wi-Fi je zdarma. Auto můžete nechat na parkovišti ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Forte San Martino2,6 km vzdušnou čarou
Forte di Santa Tecla2,8 km vzdušnou čarou
Monte Fasce3,3 km vzdušnou čarou
S.I.C. Torre Quezzi4,5 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Pokoj Standard s manželskou postelí King325 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Rodinný pokoj s manželskou postelí King a rozkládací pohovkou435 m²Extra velká postel (velikosti Super King)
Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou325 m²Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovka
Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi225 m²2 × Samostatná postel
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte pokoje v ubytování AC Hotel Genova by Marriott podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén

Pokoj Standard s manželskou postelí King

▾

Rodinný pokoj s manželskou postelí King a rozkládací pohovkou

▾

Pokoj typu Superior s manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou

▾

Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

▾

AC Hotel Genova by Marriott - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Restaurace
  • Bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Electric vehicle charging station are available only upon availability and previous reservation.

CITR : 010025-ALB-0098

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 010025-ALB-0098

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Genova Quarto dei Mille“ od ubytování „AC Hotel Genova by Marriott“?

Železniční stanice „Genova Quarto dei Mille“ se nachází 660 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Genoa Airport - Cristoforo Colombo“ od ubytování „AC Hotel Genova by Marriott“?

Genoa Airport - Cristoforo Colombo se nachází 12,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 300 recenzí hostů je 8,6/10 . Přečtěte si recenze hotelu AC Hotel Genova by Marriott nebo přidejte vlastní.

Rivera02 - 2026
10/10
★★★★★

To místo nás překvapilo, bylo lepší než jsme čekali. Restaurace byla úžasná. Díky poloze se tu dobře pohybovalo a zdálo se, že to je levnější a méně turistické než bydlet v centru.

ℹ) Recenze AC Hotel Genova by Marriott nevyjadřují stanovisko genova-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

AC Hotel Genova by Marriott - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 008 Kč
Typická cena
~3 240 Kč

Levnější než 6 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 319

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 008 Kč
Typická cena
~3 316 Kč

Toto ubytování je o 9 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s restaurací a s fitness centrem: 11

Za podobnou cenu

~2 557 Kč – ~3 459 Kč

  • Porovnaná ubytování 176
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 108
  • S bazénem 2
  • Se snídaní 21

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Quarto di Luna

9,9/10 ~3 357 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.